Mūsų svetainėje naudojami slapukai, kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su "Vilniaus universiteto fondas" slapukų politika. Daugiau informacijos

Žinių klestėjimui

Mokslo pažangai

Ateities lyderiams

Prisidėkite

Vilniaus universiteto fondo (VUF) valdymo organų  ir Vilniaus universiteto (VU) vadovų posėdyje suformuotas Vidaus kontrolės komitetas.

VUF valdyba pasiūlė UAB mokslinės gamybinės firmos „Šviesos konversija“ direktorių Algirdą Juozapavičių ir „Eksmos“ įmonių grupės vyr. finansininkę Mantę Mažeikienę.

Globėjų tarybos pasiūlyti nariai – Lietuvos finansų maklerių asociacijos prezidentas Alius Jakubėlis ir VU Teisės fakulteto profesorius Vytautas Mizaras.

VU delegavo žinomą auditorę, Ekonomikos fakulteto Apskaitos ir audito katedros asistentę Irmą Kamarauskienę ir Finansų ir ekonomikos direkcijos vadovą dr. Gintarą Binkauską.  

Komiteto nariai pritarė pasiūlytai I. Kamarauskienės kandidatūrai užimti komiteto pirmininko pareigas.

Vidaus kontrolės komitetas vykdys fondo veiklos priežiūrą, stebėjimą ir vertinimą.

Skirkite paramą neliečiamojo kapitalo fondui

Viena iš galimybių prisidėti prie fondo veiklos – paramos skyrimas neliečiamojo kapitalo fondui. Vilniaus universiteto fondo dalininkais gali tapti fiziniai ir juridiniai asmenys, norintys ne tik finansiškai prisidėti prie universiteto stiprinimo, bet ir dalyvauti fondo valdyme bei sprendimų priėmime. 

Dėl išsamesnės informacijos ir jeigu jums reikalinga rašytinė sutartis kviečiame kreiptis tel. +370 5 219 3000 arba el. paštu vufondas@vuf.lt.