Mūsų svetainėje naudojami slapukai, kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su "Vilniaus universiteto fondas" slapukų politika. Daugiau informacijos

Žinių klestėjimui

Mokslo pažangai

Ateities lyderiams

Naujienos

Suformuotas Vidaus kontrolės komitetas

Vilniaus universiteto fondo (VUF) valdymo organų  ir Vilniaus universiteto (VU) vadovų posėdyje suformuotas Vidaus kontrolės komitetas.

VUF valdyba pasiūlė UAB mokslinės gamybinės firmos „Šviesos konversija“ direktorių Algirdą Juozapavičių ir „Eksmos“ įmonių grupės vyr. finansininkę Mantę Mažeikienę.

Globėjų tarybos pasiūlyti nariai – Lietuvos finansų maklerių asociacijos prezidentas Alius Jakubėlis ir VU Teisės fakulteto profesorius Vytautas Mizaras.

VU delegavo žinomą auditorę, Ekonomikos fakulteto Apskaitos ir audito katedros asistentę Irmą Kamarauskienę ir Finansų ir ekonomikos direkcijos vadovą dr. Gintarą Binkauską.  

Komiteto nariai pritarė pasiūlytai I. Kamarauskienės kandidatūrai užimti komiteto pirmininko pareigas.

Vidaus kontrolės…

Naujienos

Pirmą kartą susirinko Vilniaus universiteto fondo valdymo organai

Vilniaus universitete vykusiame pirmajame bendrame Vilniaus universiteto fondo (VUF) valdymo organų ir VU vadovų posėdyje rektorius prof. Artūras Žukauskas pristatė universitete vykdomus pokyčius, VUF valdybos narys Rimantas Kraujalis – fondo raidą ir aktualijas. Globėjų tarybos nariai diskutavo apie tolesnę VUF plėtrą, perspektyvas.

Prof. A. Žukauskas priminė pasaulio universitetų neliečiamojo kapitalo fondo tradicijų ištakas, pavyzdžius ir sėkmės istorijas. UAB „Verslo žinios“ vyriausiasis redaktorius Rolandas Barysas atkreipė dėmesį į gerąsias Harvardo ir Jeilio universitetų neliečiamojo kapitalo fondų praktikas. Tiesa, Europoje tokie fondai dar nėra tokie populiarūs ir įsitvirtinę kaip JAV.

„Lankydamasi Harvardo universitete domėjausi jo neliečiamojo kapitalo fondo…