Mūsų svetainėje naudojami slapukai, kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su "Vilniaus universiteto fondas" slapukų politika. Daugiau informacijos

Prisidėkite

Vilniaus universiteto fondas yra atviras visiems asmenims, norintiems būti naujos kartos universiteto dalimi. Prie fondo galima prisidėti keliais būdais: skiriant pasirinkto dydžio paramą fondo veiklai, investuojant į fondą ir tampant fondo dalininku ar skiriant fondui 2 proc. gyventojų pajamų mokesčio.                                 

Kviečiame verslo, mokslo ir visuomenės lyderius, suvokiančius investicijų į šalies ateitį, jos talentus svarbą, žvelgiančius į seniausią Rytų ir Vidurio Europoje Alma Mater kaip į Lietuvos šviesuomenės ugdymo židinį, prisijungti prie šios idėjos pradininkų. Tapkite Vilniaus universiteto fondo rėmėju ir palikite savo žymą ateities kartoms.

Šiuo metu neliečiamojo kapitalo sąskaitoje sukaupta daugiau negu 1,5 mln. Eur.

Skirkite paramą neliečiamojo kapitalo fondui

Viena iš galimybių prisidėti prie fondo veiklos – paramos skyrimas neliečiamojo kapitalo fondui. Vilniaus universiteto fondo dalininkais gali tapti fiziniai ir juridiniai asmenys, norintys ne tik finansiškai prisidėti prie universiteto stiprinimo, bet ir dalyvauti fondo valdyme bei sprendimų priėmime. 

Dėl išsamesnės informacijos ir jeigu jums reikalinga rašytinė sutartis kviečiame kreiptis tel. +370 5 219 3000 arba el. paštu vufondas@vuf.lt.

Skirkite 2 proc.

Kviečiame Jus prisidėti prie Vilniaus universiteto fondo rėmimo ir skirti 2 proc. Jūsų praėjusiais metais sumokėto Gyventojų pajamų mokesčio.


Pildyti ranka

Pasirinkę šį būdą, galėsite atsispausdinti prašymo formą, užpildyti ją ranka ir išsiųsti VMI paštu.

Pildyti ranka
Pildyti internetu

Pasirinkę šį būdą, galėsite prašymą užpildyti ir VMI pateikti elektroniniu būdu.

Pildyti internetu
Kaip užpildyti paramos formą ranka ir internetu?