Mūsų svetainėje naudojami slapukai, kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su "Vilniaus universiteto fondas" slapukų politika. Daugiau informacijos

Taisyklės

1. Paaukoti pinigai negali būti grąžinami. 
2. Aukojimo formoje aukotojas privalo nurodyti tikrąją savo vardą ir pavardę. 
3. Aukojimo formoje nurodyti vardai ir pavardės bus įtraukiami į aukotojų sąrašą, išskyrus tuos atvejus, kai aukotojas išreiškia pageidavimą aukoti anonimiškai.
4. Aukojimo formoje nurodytu el. paštu bus siunčiami padėkos raštas, projekto ataskaitos ir naujienlaiškiai. Laiškų apie ataskaitas ir naujienlaiškių apačioje aukotojai ras jų atsisakymo nuorodas. Fondo administracija įsipareigoja neperduoti el. pašto adresų ir kitų asmens duomenų trečiosioms šalims ir garantuoja duomenų saugumą. 
5. Aukojantis asmuo prisiima visą ir bet kokią atsakomybę, susijusią su pateiktų duomenų tikrumu, aukojamų lėšų skaidrumu. Jei aukojama kito asmens vardu, aukotojas prisiima atsakomybę dėl jo(-s) asmens duomenų paviešinimo arba turi teisę pasirinkti anoniminio aukojimo alternatyvą. 
6. Gavus banko patvirtinimą apie pinigų pervedimą, suma iš karto pridedama prie surinktų lėšų sumos. Kai aukojama nesinaudojant portale įdiegtomis sąsajomis su el. bankininkystės sistemomis, pavedimai įskaitomi vėliau.