Tapkite VU Fondo rėmėju

Vilniaus universiteto fondas yra atviras visiems asmenims, norintiems būti naujos kartos universiteto dalimi. Prie Fondo galima prisidėti keliais būdais: skiriant pasirinkto dydžio paramą Fondo veiklai, investuojant į Fondą ir tampant jo dalininku ar skiriant 2 proc. gyventojų pajamų mokesčio.


Kviečiame visus, suvokiančius investicijų į šalies ateitį, jos talentus svarbą, žvelgiančius į seniausią Rytų ir Vidurio Europoje Alma Mater kaip į Lietuvos šviesuomenės ugdymo židinį, prisijungti prie šios idėjos pradininkų. Tapkite Vilniaus universiteto fondo rėmėju ir palikite savo žymą ateities kartoms.

Skirkite lėšų neliečiamojo kapitalo fondui
Skirkite lėšų neliečiamojo kapitalo fondui

Viena iš galimybių prisidėti prie Fondo veiklos – paramos skyrimas neliečiamojo kapitalo Fondui. Vilniaus universiteto fondo dalininkais gali tapti fiziniai ir juridiniai asmenys, norintys ne tik finansiškai prisidėti prie universiteto stiprinimo, bet ir dalyvauti Fondo valdyme bei sprendimų priėmime.

2% PARAMA
2% PARAMA

Skirkite savo 2% GPM ir prisidėkite prie Fondo prioritetų įgyvendinimo.

Paremkite VU Fondo globojamą projektą
Paremkite VU Fondo globojamą projektą

Prisidėti prie paramos universitetui galite paremdami Fondo globojamus projektus. Visos Fondui pervestos lėšos tokiu atveju keliaus konkrečių projektų įgyvendinimui.

Neradote, ko ieškojote?

Dėl išsamesnės informacijos ir rašytinės sutarties kviečiame kreiptis:
tel. +370 5 219 3000 , el. p. vufondas@vuf.lt.